Гайка М5 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М5 ГОСТ 5915-70 мають шестигранну форму з внутрішньою різьбою, що забезпечує надійну фіксацію елемента. Основне призначення металовиробу – міцне скріплення деталей конструкції, яке не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації. Застосовують їх спільно з болтами та шпильками, що відповідають за типорозміром і матеріалом.
Використовують дане кріплення у багатьох галузях виробництва та промисловості, наприклад, у машинобудуванні, харчовій або хімічній, суднобудуванні. Виробляють вироби з нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Вони не піддаються корозії, навіть перебуваючи постійно у вологому або агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
8.6 |
|
Висота гайки |
m |
4.7 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
1.44 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 4.7 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,81 ₴




