Гайка М6 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М6 ГОСТ 5915-70 призначені для надійного скріплення деталей конструкції спільно з болтами та шпильками. Для різьбових з’єднань, які постійно знаходяться під навантаженням, рекомендується використовувати шайбу. Застосовують дане кріплення в машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій та медичній промисловості.
Відповідно до стандарту металовироби виготовляють з нержавіючої сталі А4, а також з аналогів даного матеріалу (03Х17Н14М2, AISI 316). Оскільки дані елементи не піддаються корозії, то їх можна встановлювати в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
10.9 |
|
Висота гайки |
m |
5.2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
2.573 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5.2 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 1,46 ₴




