Гайка М8 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М8 ГОСТ 5915-70 мають правильну шестигранну форму під відповідний ключ. Різьба наноситься з внутрішньої сторони за допомогою накатки. Застосовують такі елементи для з’єднання деталей конструкції, накручуючи їх на гвинти, болти або шпильки. Для більш надійної фіксації, використовують спільно з шайбами.
Дане кріплення має великий попит у машинобудуванні, суднобудуванні, а також його часто використовують у харчовій та хімічній промисловості. Металовироби не піддаються корозії та не намагнічуються. Матеріал для виготовлення виробу – це нержавіюча сталь А4, а також часто використовують аналоги даної марки сталі 03Х17Н14М2 та AISI 316.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,25 |
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
14,2 |
|
Висота гайки |
m |
6,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
5,548 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 6.8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 2,56 ₴




