Гайка М10 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М10 ГОСТ 5915-70 мають велику популярність. Виготовляють їх з нержавіючої сталі А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Дані елементи дуже міцні, не піддаються корозії, не втрачають своїх фізичних властивостей, при тривалому впливі низьких температур.
Завдяки всім своїм перевагам, металовироби можна використовувати в агресивному або вологому середовищі. Сфера застосування містить – машинобудування, суднобудування, медичну, харчову та хімічну промисловість тощо.
Основне призначення виробу – надійне скріплення деталей конструкції, яке не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації. Кріплення застосовують для вузлів, які постійно піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
16 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
17,6 |
|
Висота гайки |
m |
8,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
10,220 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8.4 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 5,74 ₴




