Гайка М12 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М12 ГОСТ 5915-70 мають шестигранну форму з внутрішньою різьбою. Встановлюють кріплення спільно з болтами та шпильками, затягуючи за допомогою шестигранного ключа відповідного розміру. Застосовують металовироби в машинобудуванні, суднобудуванні, а також у харчовій та хімічній промисловості.
Дані вироби необхідні для з’єднань, які постійно піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням. Відповідно до стандарту елементи виготовляють з нержавіючої сталі А4, а також з аналогів даного матеріалу (03Х17Н14М2, AISI 316). Вони не піддаються корозії, навіть перебуваючи, тривалий час в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,75 |
|
Розмір під ключ |
S |
18 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
19,9 |
|
Висота гайки |
m |
10,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
15,670 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 10.8 мм |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 9,68 ₴




