Гайка М14 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Кріплення М14 ГОСТ 5915-70 являє собою шестигранну гайку, виготовлену з нержавіючої сталі А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Такий металовиріб встановлюють у хімічній, медичній та харчовій промисловості – скрізь, де він піддається постійному хімічному впливу.
Елементи не піддаються корозії та не намагнічуються, а також дуже добре переносять тривалий вплив низьких температур. Основне призначення виробу – надійне скріплення деталей конструкції, яке не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації. Його застосовують для вузлів, які постійно піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням.
Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
21 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
22,8 |
|
Висота гайки |
m |
12,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
25,330 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12.8 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 11,90 ₴





