Гайка шестигранна М16 ГОСТ 5915-70
Гайки шестигранні М16 ГОСТ 5915-70 використовують у багатьох галузях народного господарства, наприклад, у суднобудуванні, машинобудуванні, харчовій та медичній промисловості. Таке кріплення виготовляють з нержавіючої сталі А4, яку ще називають «харчовою».
Також часто використовують аналоги сталі – 03Х17Н14М2, AISI 316. Ці деталі не піддаються корозії, не намагнічуються та добре переносять тривалий вплив низьких температур, тому їх часто встановлюють в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
24 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
26,2 |
|
Висота гайки |
m |
14,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
37,610 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 14.8 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 18,09 ₴




