Гайка М18 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М18 ГОСТ 5915-70 випускають шестигранної форми з різьбою, нанесеною з внутрішньої сторони. Металовироби встановлюють спільно з болтами та шпильками для надійної фіксації деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій та медичній промисловості.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316) з класом точності В. Кріплення не піддається корозії, не намагнічується та добре переносить тривалий вплив низьких температур, що дозволяє експлуатувати його в агресивному або вологому середовищі протягом тривалого часу без негативного впливу на конструкції.
Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
27 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
29,6 |
|
Висота гайки |
m |
16,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
53,270 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 16.4 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 34,85 ₴





