Гайка М20 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М20 ГОСТ 5915-70 призначені для скріплення деталей конструкції за допомогою болтів, гвинтів та шпильок, відповідного типорозміру і матеріалу. Дане кріплення розраховане для з’єднань, які піддаються постійним статичним і динамічним навантаженням.
Сфера їх застосування включає суднобудування, харчову, медичну та хімічну промисловість. Виготовляють такі металовироби з нержавіючої сталі марки А4, а також допускається виробництво з аналогів сталі 03Х17Н14М2, AISI 316. Елементи стійкі до корозії, низьких температур і намагнічування.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
30 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
33 |
|
Висота гайки |
m |
18 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
71,440 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 33,61 ₴




