Гайка М22 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М22 ГОСТ 5915-70 випускають шестигранної форми під відповідний ключ. Різьба наноситься з внутрішньої сторони за допомогою накатки. Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316) з класом точності В.
Кріплення застосовують у багатьох виробничих сферах, наприклад, у суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві, а також у медичній та харчовій промисловості. Призначені металовироби для надійного скріплення деталей конструкції спільно з болтами та різьбовими шпильками.
Дані вироби дуже популярні та потрібні, оскільки, по-перше, вони не піддаються корозії навіть в агресивному середовищі; по-друге, кріплення з нержавіючої сталі має великий строк служби та не потребує жодного догляду.
Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
34 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
37,3 |
|
Висота гайки |
m |
19,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
103,150 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 19.8 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 50,13 ₴





