Гайка М24 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки М24 ГОСТ 5915-70 мають правильну шестигранну форму з внутрішньою різьбою. Встановлюють дане кріплення спільно з болтами та шпильками для надійного з’єднання різних деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні та будівництві будь-яких об’єктів, а також часто використовують у медичній, харчовій та хімічній промисловості.
Такі металовироби відрізняються своєю міцністю, довговічністю та високою стійкістю до корозії. Виготовляють їх з нержавіючої сталі А4 (03Х17Н14М2, AISI 316), що дозволяє експлуатувати вироби в сирому, агресивному середовищі, без втрати міцнісних характеристик.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
36 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
40 |
|
Висота гайки |
m |
21,5 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
122,87 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 21.5 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 61,16 ₴




