Гайка М27 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М27 ГОСТ 5915-70 призначені для надійного скріплення деталей конструкції спільно з болтами та шпильками. Для різьбових з’єднань, які постійно знаходяться під навантаженням, рекомендується використовувати шайбу.
Застосовують дане кріплення в машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій та медичній промисловості. Виготовляють такі металовироби з нержавіючої сталі марки А4, а також допускається виробництво з аналогів сталі 03Х17Н14М2, AISI 316. Вироби стійкі до корозії, низьких температур і намагнічування.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
41 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
45,2 |
|
Висота гайки |
m |
23,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
175,280 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 23.6 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 75,24 ₴




