Гайка М36 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Основне призначення шестигранної гайки М36 ГОСТ 5915-70 – скріплення окремих частин конструкції, такі з’єднання розраховані на статичні, динамічні та періодичні навантаження.
Металовироби встановлюють у хімічній, медичній та харчовій промисловості, скрізь, де вони піддаються постійному хімічному впливу. Кріплення має високу стійкість до корозії, низьких і високих температурних режимів, не намагнічується. Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь А4, 03Х17Н14М2, AISI 316.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Розмір під ключ |
S |
55 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
61,3 |
|
Висота гайки |
m |
31 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
416,78 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 31 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 233,78 ₴




