Гайка М42 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М42 ГОСТ 5915-70 знайшли своє застосування у багатьох галузях промисловості та виробництва. Виготовляють кріплення з нержавіючої сталі А4, а також використовують аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316. Такий матеріал дозволяє встановлювати елементи в агресивному середовищі, оскільки вони не піддаються корозії, низьким температурам і не намагнічуються.
Згідно зі стандартом деталі мають правильну шестигранну форму з різьбою, яку накатують з внутрішньої сторони. Застосовують вироби спільно з болтами та різьбовими шпильками, відповідного типорозміру і матеріалу, для створення надійних і довговічних різьбових з’єднань.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
65 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
71,3 |
|
Висота гайки |
m |
34 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
623,880 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 453,47 ₴




