Болт М10 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою та повною різьбою нержавіючий
Болт шестигранний нержавіючий М10 ГОСТ 7805-70 зі сталі типу А2 призначений для скріплення окремих деталей за допомогою різьбового з’єднання.
Основною його перевагою є висока стійкість до корозії, що дозволяє експлуатувати виріб в умовах підвищеної вологості. Даний металовиріб виготовляється з повною метричною різьбою з великим кроком 1.5 (мм). Голівка виконана у вигляді шестигранника під ключ, що забезпечує зручність під час затягування.
Схема габаритних розмірів болта М10 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М10 | 1,5 | 1,25 | 6,4 | 26 | 32 | - | 16 (17) | 18,9 |
Замовити нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринкової на 3–10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені строки. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент деталей різних типорозмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 6,56 ₴




