Болт М24 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою та повною різьбою нержавіючий
Болт шестигранний нержавіючий М24 ГОСТ 7805-70 зі сталі типу А2 застосовується в різьбових з’єднаннях разом із шайбами, гроверами та іншими елементами кріплення для надійного з’єднання деталей.
Конструкція виробу передбачає повну метричну різьбу з великим кроком 3 (мм), а також шестигранну голівку під ключ на «36». Металовиріб відзначається високою стійкістю до корозії, що дозволяє його експлуатацію в умовах підвищеної вологості.
Схема габаритних розмірів болта М24 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М24 | 3 | 2 | 15 | 54 | 60 | 73 | 36 | 40,0 |
Замовити нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринкової на 3–10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені строки. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент деталей різних типорозмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 103,54 ₴




