Болт шестигранний М27 ГОСТ 7805-70 з нержавіючої сталі типу А2
Болт шестигранний нержавіючий М27 ГОСТ 7805-70 зі сталі типу А2 виготовляється з повною метричною різьбою та голівкою у формі шестигранника під ключ для зручності затягування.
Кріплення застосовується разом із шайбами, гайками, гроверами та іншими елементами різьбового з’єднання відповідного типорозміру. Відмінною особливістю металовиробу є висока стійкість до корозії та тривалий строк служби.
Схема габаритних розмірів болта М27 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М27 | 3 | 2 | 17 | 60 | 66 | 79 | 41 | 45,6 |
Замовити нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринкової на 3–10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені строки. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент деталей різних типорозмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 146,08 ₴




