Гайка М3 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М3, виготовлені відповідно до DIN 934, мають правильну шестигранну форму з різьбовим отвором, нанесеним способом накатки. Кріплення застосовують у комплекті з болтами, гвинтами та різьбовими шпильками для надійної фіксації різних деталей конструкції.
Металовироби мають великий попит у машинобудуванні, суднобудуванні, а також їх часто використовують у харчовій та хімічній промисловості. Вироби не піддаються корозії та не намагнічуються, тому можуть експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь А4, а також часто використовують аналоги цієї марки сталі 03Х17Н14М2 та AISI 316.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
5.5 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
5,9 |
|
Висота гайки |
m |
2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,04 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,42 ₴




