Гайка М4 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М4 DIN 934 – необхідні для надійного скріплення деталей конструкції, яке не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації при статичних, динамічних або циклічних навантаженнях. Сфера застосування включає – машинобудування, суднобудування, медичну, харчову та хімічну промисловість тощо.
Виготовляють елементи з нержавіючих сталей А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Вони мають високу міцність, не піддаються корозії та не втрачають своїх фізичних властивостей при впливі низьких температур. Завдяки всім своїм перевагам, металовироби можна використовувати в агресивному або вологому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Розмір під ключ |
S |
7 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
7,5 |
|
Висота гайки |
m |
3,2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,08 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,57 ₴




