Гайка М5 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Кріплення М5 DIN 934 шестигранні елементи виготовлені з нержавіючих сталей А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Встановлюють їх у хімічній, медичній та харчовій промисловості. Кріплення не піддається корозії та впливу низьких температур, тому може експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах тривалий час, без втрати своїх міцнісних характеристик.
Основне призначення даного виробу – надійне скріплення деталей конструкції, яке не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації при статичних, динамічних або циклічних впливах.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
8,6 |
|
Висота гайки |
m |
4,7 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
1,44 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 4.7 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,81 ₴




