Гайка М6 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М6 DIN 934 – елементи шестигранної форми з різьбою класу точності (А), яку наносять з внутрішнього боку методом накатки. Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А4 або її аналогів 03Х17Н14М2, AISI 316.
Нержавіючі вироби не намагнічуються, мають високу стійкість до корозії, добре переносять тривалий вплив низьких температур, тому можуть впевнено експлуатуватися у вологому, агресивному середовищі.
Встановлюють металовироби разом із болтами та шпильками (свого типорозміру) для надійної фіксації деталей конструкції у машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій та медичній промисловості тощо.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
11,1 |
|
Висота гайки |
m |
5,2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
2,573 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5.2 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,46 ₴




