Гайка М7 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М7 DIN 934 виготовляють шестигранною формою під відповідний ключ. Різьба наноситься з внутрішнього боку методом накатки. Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316) з класом точності А. Застосовують їх у багатьох виробничих сферах, наприклад, суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві, а також у медичній та харчовій промисловості.
Призначені металовироби для надійного скріплення деталей конструкції разом із болтами та різьбовими шпильками. Вони дуже популярні та потрібні, оскільки: по-перше, не піддаються корозії навіть в агресивному середовищі; по-друге, кріплення з нержавіючої сталі має тривалий термін служби та не потребує жодного обслуговування.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Розмір під ключ |
S |
11 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
11,5 |
|
Висота гайки |
m |
5,5 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
2,575 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 7 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5.5 мм |
| Розмір під ключ | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 4,68 ₴




