Гайка М8 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М8 DIN 934 мають форму шестигранника з різьбовим отвором. Виготовляють їх з двома видами різьби – дрібною та великою. Металовироби накручують на болти, гвинти та різьбові шпильки для надійного кріплення частин конструкції у машинобудуванні, суднобудуванні, а також у харчовій, хімічній та медичній промисловості.
Якщо різьбове з’єднання знаходиться під великим навантаженням, додатково використовують шайбу. Виготовляють дані елементи з нержавіючої сталі марки А4, а також застосовують аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316. Кріплення з такого матеріалу не піддається корозії, його встановлюють у місцях, що піддаються впливу хлору, кислотного середовища, солоної води або дуже низьких температур.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
14,2 |
|
Висота гайки |
m |
6,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
5,548 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 6.8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 2,56 ₴




