Гайка М10 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М10 DIN 934 мають правильну шестигранну форму з внутрішньою різьбою. Такі металовироби встановлюють у хімічній, медичній та харчовій промисловості для створення і фіксації з’єднувальних вузлів. Застосовують їх разом із болтами та шпильками свого типорозміру.
Виготовляють деталі з нержавіючої сталі А4 (03Х17Н14М2, AISI 316), що дозволяє встановлювати їх у вологому та агресивному середовищі тривалий час без негативного впливу на конструкцію та втрати своїх міцнісних властивостей.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
16 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
17,8 |
|
Висота гайки |
m |
8,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
10,22 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8.4 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 5,74 ₴




