Гайка М14 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М14 DIN 934 мають правильну шестигранну форму під відповідний ключ. Різьба наноситься з внутрішнього боку методом накатки. Виготовляють кріплення як з дрібним, так і з великим кроком різьби. Використовують такі елементи для з’єднання деталей конструкції, накручуючи їх на гвинти, болти або шпильки. Для більш надійної фіксації застосовують разом із шайбами.
Виготовляють їх з нержавіючої сталі А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Вироби дуже міцні, не піддаються корозії, не втрачають своїх фізичних властивостей при тривалому впливі низьких температур. Завдяки всім своїм перевагам, металовироби можна використовувати в агресивному або вологому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
21 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
23,4 |
|
Висота гайки |
m |
12,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
25,33 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12.8 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 11,90 ₴




