Гайка М16 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М16 DIN 934 є шестигранними з різьбовим отвором. Метрична різьба (з великим і дрібним кроком різьби) наноситься методом накатки. Кріплення застосовують у комплекті з болтами, гвинтами та різьбовими шпильками для надійної фіксації різних деталей конструкції.
Дані металовироби мають великий попит у машинобудуванні, суднобудуванні, а також їх часто використовують у харчовій та хімічній промисловості. Виготовляють їх з нержавіючої сталі марки А4, а також застосовують аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316. Вироби з такого матеріалу не піддаються корозії, їх встановлюють у місцях, що взаємодіють з хлором, кислотним середовищем, солоною водою або дуже низькою температурою.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
24 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
26 |
|
Висота гайки |
m |
14,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
31,61 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 14.8 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 18,09 ₴




