Гайка М20 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М20 DIN 934 застосовують для скріплення частин конструкції разом із болтами та шпильками. Дані металовироби використовують для з’єднань, які постійно піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням.
Кріплення експлуатують у багатьох виробничих сферах, наприклад, суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві, а також у медичній та харчовій промисловості. Відповідно до стандарту елементи виготовляють з нержавіючої сталі А4, дуже часто використовують аналоги даного металу (03Х17Н14М2, AISI 316). Вироби не піддаються корозії навіть при тривалому перебуванні в агресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
30 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
33,5 |
|
Висота гайки |
m |
18 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
71,44 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 33,61 ₴




