Гайка М22 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М22 DIN 934 виготовлені шестигранної форми для зручного монтажу за допомогою відповідного шестигранного ключа. Різьба наноситься з внутрішнього боку методом накатки. Застосовують такі деталі для з’єднання елементів конструкції, накручуючи їх на гвинти, болти або шпильки. Для більш надійної фіксації використовують разом із шайбами.
Металовироби мають великий попит у машинобудуванні, суднобудуванні, а також їх часто використовують у харчовій та хімічній промисловості. Вони не піддаються корозії та не намагнічуються. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь А4 (аналоги 03Х17Н14М2 та AISI 316).

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
34 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
37,7 |
|
Висота гайки |
m |
19,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
103,15 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 19.8 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 50,13 ₴




