Гайка М24 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М24 DIN 934 виготовляють шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою. Дані металовироби мають великий попит і застосовуються практично в усіх галузях народного господарства. Матеріалом для виготовлення кріплення служить нержавіюча сталь марки А4 або використовують аналоги 03Х17Н14М2 та AISI 316.
Елементи дуже міцні, не піддаються корозії, не втрачають своїх фізичних властивостей при тривалому впливі низьких температур. Завдяки всім своїм перевагам, дані деталі можна використовувати в місцях, що піддаються постійному впливу кислотного середовища, солоної води, електромагнітного поля, хлору.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
36 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
40 |
|
Висота гайки |
m |
21,5 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
122,87 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 21.5 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 61,16 ₴




