Гайка М27 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Кріплення М27 DIN 934 є шестигранною гайкою, виготовленою з нержавіючої сталі А4, 03Х17Н14М2, AISI 316. Такі металовироби встановлюють у хімічній, медичній та харчовій промисловості, всюди, де вони контактують із хімічними середовищами, хлором, солоною водою та електромагнітним полем.
Елементи не піддаються корозії та не намагнічуються, а також добре переносять тривалий вплив низьких температур. Вироби мають шестигранну форму з різьбовим отвором. Метричну різьбу наносять методом накатки. Необхідні вони для створення та фіксації надійних довговічних з’єднувальних вузлів і різних конструкцій.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
41 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
45,6 |
|
Висота гайки |
m |
23,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
175,28 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 23.6 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 75,24 ₴




