Гайка М30 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М30 DIN 934 виготовляють шестигранної форми з різьбою, яку наносять з внутрішнього боку методом накатки. Встановлюють металовироби разом із болтами та шпильками для надійної фіксації деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій та медичній промисловості тощо.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316) з класом точності – В. Дані вироби дуже міцні, не піддаються корозії, не втрачають своїх фізичних властивостей при тривалому впливі низьких температур. Завдяки своїм перевагам, кріплення можна використовувати в агресивному або вологому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
46 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
51,3 |
|
Висота гайки |
m |
25,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
242,54 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 25.6 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 130,43 ₴




