Гайка М36 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М36 DIN 934 виготовляють шестигранної форми під відповідний ключ. Метрична різьба наноситься з внутрішнього боку методом накатки. Виробляють елементи з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316) з класом точності В.
Кріплення застосовують у багатьох виробничих сферах, наприклад, суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві, а також у медичній та харчовій промисловості. Призначені металовироби для надійного скріплення деталей конструкції разом із болтами та різьбовими шпильками.
Завдяки своїм властивостям, дані вироби часто встановлюють у місцях, що мають контакт із кислотним середовищем, солоною водою та хлором. Також вони абсолютно не намагнічуються та добре переносять тривалий вплив низьких температур.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Розмір під ключ |
S |
55 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
61,3 |
|
Висота гайки |
m |
31 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
416,78 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 31 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 233,78 ₴




