Гайка М2 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М2 DIN 934 являють собою металовиріб правильної шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою, великого або дрібного кроку.
Таке кріплення виготовляють з нержавіючої сталі марки А2, (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т). Оскільки металовироби не піддаються корозії та практично не намагнічуються, їх встановлюють в агресивному та вологому середовищі.
Сфера застосування даних елементів дуже широка і включає багато галузей народного господарства. Найчастіше вироби використовують у судно- та машинобудуванні, будівництві, для створення надійних довговічних з’єднувальних вузлів або конструкцій в цілому.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.4 |
|
Розмір під ключ |
S |
4 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
4,2 |
|
Висота гайки |
m |
1,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,01 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,45 ₴




