Гайка М3 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Кріплення М3 DIN 934 є шестигранною гайкою з внутрішньою метричною різьбою. Застосовують їх спільно з болтами та шпильками для надійного роз’ємного з’єднання різних деталей конструкції. Сфера застосування металовиробів включає приладо- та машинобудування, суднобудування.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А2. Також німецький стандарт допускає виробництво кріплення з аналогів сталі AISI 304, 12Х18Н10Т. Вироби часто встановлюють в агресивному середовищі, оскільки вони не піддаються корозії та добре переносять вологе або дуже холодне середовище.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
5.5 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
5,9 |
|
Висота гайки |
m |
2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,04 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,26 ₴




