Гайка М5 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М5, виконані відповідно до всіх вимог DIN 934, мають шестигранну форму з різьбовим отвором. Їх накручують за допомогою спеціального шестигранного гайкового ключа на болти, гвинти та різьбові шпильки для надійної фіксації різних деталей конструкції. Встановлюють їх у місцях, де кріплення постійно контактує з кислотним, вологим або електромагнітним середовищем.
Сфера застосування включає машинобудування, приладобудування, суднобудування, а також будівництво. Виготовляють вироби з нержавіючої сталі марки А2, а також часто використовують аналоги даного матеріалу - AISI 304, 12Х18Н10Т. Вони дуже вигідно виділяються серед інших, оскільки практично не піддаються корозії та можуть застосовуватися у вологому середовищі й агресивних умовах.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
8.6 |
|
Висота гайки |
m |
4.7 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
1.44 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 4.7 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,40 ₴




