Гайка М6 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М6 DIN 934 виготовляють шестигранної форми з різьбою, яку наносять з внутрішньої сторони. Крок різьби становить 1 (мм). Встановлюють їх спільно з болтами та шпильками для надійної фіксації деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні, меблевому виробництві, побуті та будівництві.
Виготовляють вироби за європейським стандартом DIN 934, аналогами є ГОСТ 5915-70 і 5927-70 з нержавіючих сталей марок А2, AISI 304, 12Х18Н10Т, з класом точності А. Оскільки дана сталь не піддається корозії, не намагнічується та добре переносить тривалий вплив низьких температур, нержавіючі металовироби можна експлуатувати в агресивному або вологому середовищі тривалий час без негативного впливу на з’єднувальний вузол або готову конструкцію.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
11.1 |
|
Висота гайки |
m |
5.2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
2.573 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5.2 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,61 ₴




