Гайка М8 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М8 DIN 934 – добре переносять тривалий вплив кислотного, вологого, солоного та електромагнітного середовища, оскільки виготовляються з нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів 12Х18Н10Т і AISI 304.
Застосовують елементи в різних сферах діяльності (машинобудування, суднобудування, побут, будівництво). Виготовляють вироби шестигранної форми з центральним внутрішнім наскрізним отвором.
Різьба наноситься з внутрішньої сторони шестигранника за допомогою накатки. Використовують металовироби для надійної фіксації різних деталей конструкції спільно з болтами та шпильками свого типорозміру.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
14.2 |
|
Висота гайки |
m |
6.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
5.548 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 6.8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,48 ₴




