Гайка М10 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М10 DIN 934 – елемент у вигляді шестигранника з внутрішньою метричною різьбою великого або дрібного кроку. Необхідний дане кріплення в суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві для надійної фіксації різних деталей конструкції. Його накручують за допомогою спеціального шестигранного гайкового ключа на болти, гвинти та різьбові шпильки. Для запобігання самовільного відкручування вузла додатково застосовують шайби.
Виготовляють металовироби за німецьким стандартом DIN 934, також відносять до стандартів ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70 з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т) з класом точності А. Дані вироби дуже популярні та потрібні, оскільки не піддаються корозії, навіть перебуваючи тривалий час у кислотному, солоному, вологому або електромагнітному середовищі, та мають збільшений строк експлуатації.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
16 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
17,8 |
|
Висота гайки |
m |
8,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
10,22 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8.4 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 3,07 ₴




