Гайка М14 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М14 DIN 934 виготовляють шестигранної форми під відповідний ключ. Різьба (великий/дрібний крок) наноситься з внутрішньої сторони за допомогою накатки. Призначені елементи для надійної фіксації деталей конструкції спільно з болтами та різьбовими шпильками в одному типорозмірі.
Застосовують їх у багатьох виробничих сферах, наприклад, суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві. Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів AISI 304, 12Х18Н10Т з класом точності А. Вироби добре переносять тривалий вплив кислотного, вологого, солоного, електромагнітного середовища, також перепади температур для них не є проблемою, що дозволяє встановлювати їх в агресивних або вологих умовах.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
21 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
23.4 |
|
Висота гайки |
m |
12.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
25.33 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12.8 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 7,39 ₴




