Гайка М16 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М16 DIN 934 – виготовляють з нержавіючої сталі А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т). Нержавіюче кріплення має високу міцність, стійкість до корозії та низьких температурних режимів, тому він може контактувати з кислотними середовищами, хлором, солоною водою, а також електромагнітним полем будь-якої сили, тривалий час не втрачаючи своїх міцнісних характеристик.
Конструктивно елемент має вигляд правильного шестигранника з внутрішнім наскрізним отвором у центрі. Метрична різьба нарізається на внутрішній стороні з дрібним або великим кроком. Монтують металовироби спільно з болтами та різьбовими шпильками для надійного з’єднання різних деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні та будівництві будь-яких об’єктів.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
24 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
26 |
|
Висота гайки |
m |
14.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
31.61 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 14.8 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 9,23 ₴




