Гайка М18 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М18, що відповідають вимогам німецького стандарту DIN 934, виготовляються шестигранної форми з різьбовим наскрізним отвором. Допускається виробництво кріплення як з дрібним кроком різьби, так і з великим.
Встановлюють металовироби в машинобудуванні, суднобудуванні, побуті, будівництві для створення надійних і довговічних з’єднань або конструкцій, що піддаються циклічним і вібраційним навантаженням.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т ) з класом точності А. Вироби не піддаються корозії, не намагнічуються та добре переносять тривалий вплив низьких температур, що дозволяє встановлювати гайки в агресивному або вологому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
27 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
30.1 |
|
Висота гайки |
m |
16.4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
53.27 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 16.4 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 19,45 ₴




