Гайка М20 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М20 DIN 934 дуже популярний вид кріплення. Виготовляють їх з нержавіючої сталі А2, AISI 304, 12Х18Н10Т, що забезпечує їм високу міцність, стійкість до корозії, також вони не втрачають своїх фізичних властивостей при тривалому впливі низьких температур. Завдяки всім своїм перевагам дані металовироби можна використовувати в агресивному або вологому середовищі.
Сфера застосування включає – машинобудування, суднобудування, меблеве виробництво, будівництво, нафтопереробну промисловість. Вироби накручують за допомогою спеціального шестигранного гайкового ключа на болти, гвинти та різьбові шпильки для надійної фіксації різних деталей конструкції.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
30 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
33.5 |
|
Висота гайки |
m |
18 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
71.44 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 16,82 ₴




