Гайка М22 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М22, виготовлені відповідно до DIN 934, мають правильну шестигранну форму з внутрішньою різьбою (дрібний і великий крок). Призначені дані металовироби для фіксації деталей конструкції, які піддаються різним навантаженням (циклічним, вібраційним, динамічним).
Виготовляють вироби з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т ) з класом точності В. Нержавіюче кріплення не піддається корозії, не намагнічується та дуже добре переносить низькі температури. Використовують його у багатьох галузях промисловості та виробництва – суднобудування, машинобудування, будівництво тощо.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
34 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
37.7 |
|
Висота гайки |
m |
19.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
103.15 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 19.8 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 25,03 ₴




