Гайка М24 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М24 DIN 934 виготовляють з нержавіючої сталі марки А2, також допускається виробництво з аналогів даного матеріалу – AISI 304 і 12Х18Н10Т. Таке кріплення має високу міцність, стійкість до корозії, низьких температур, тому може безпечно експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах тривалий час без негативного впливу на з’єднувальний вузол.
Застосовують вироби в машинобудуванні, суднобудуванні, побуті, будівництві для створення і фіксації деталей різних конструкцій, що піддаються циклічним, динамічним або вібраційним навантаженням. Конструктивно металовиріб являє собою правильний шестигранник з внутрішнім наскрізним отвором у центрі. Метрична різьба накочується на внутрішній стороні з великим/дрібним кроком.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
36 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
40 |
|
Висота гайки |
m |
21,5 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
122,87 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 21.5 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 36,64 ₴




