Гайка М27 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М27 DIN 934 – шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою. Встановлюють кріплення спільно з болтами та шпильками, затягуючи за допомогою шестигранного ключа відповідного розміру. Металовироби застосовують для з’єднань, які постійно піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням.
Відповідно до стандарту елементи виготовляють з нержавіючої сталі А2, а також з аналогів даного матеріалу (AISI304, 12Х18Н10Т). Оскільки дані гайки не піддаються корозії, їх можна експлуатувати у вологому, агресивному середовищі. Вироби відрізняються надійністю та тривалим строком служби та знайшли своє застосування в машинобудуванні, суднобудуванні, а також у меблевій промисловості.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
41 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
45.6 |
|
Висота гайки |
m |
23.6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
175.28 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 23.6 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 55,55 ₴




