Гайка М30 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки шестигранні М30 DIN 934 мають ряд переваг, завдяки яким мають велику популярність. По-перше, вони не піддаються корозії навіть в агресивному середовищі. По-друге, кріплення з нержавіючої сталі має тривалий строк служби та не потребує догляду. Матеріал виготовлення елементів – нержавіюча сталь А2, AISI 304, 12Х18Н10Т.
Призначені дані металовироби для скріплення деталей конструкції за допомогою болтів та шпильок. Для більш надійного кріплення використовують шайби. Область застосування включає суднобудування, нафтопереробну промисловість та меблеве виробництво, а також багато інших сфер.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
46 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
51.3 |
|
Висота гайки |
m |
25.6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
242.54 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 25.6 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 83,70 ₴




