Гайка М33 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М33 DIN 934 виготовляють шестигранної форми під відповідний ключ. Елементи виробляють з дрібним та великим кроком різьби, який наноситься методом накатки. Застосовують їх у різних виробничих сферах (суднобудування, машинобудування, будівництво).
Призначені дані металовироби для надійного та довговічного з’єднання різних деталей конструкції спільно з болтами та різьбовими шпильками. Виготовляють їх з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т) з класом точності В.
Дане кріплення не піддається корозії, добре переносить тривалий вплив низьких температур, що дозволяє експлуатацію виробів у агресивному або вологому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
50 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
51.3 |
|
Висота гайки |
m |
16 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
242.54 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 26 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 107,30 ₴




