Гайка М36 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайки М36, виготовлені відповідно до DIN 934, мають правильну шестигранну форму з внутрішньою різьбою. Призначені вони для фіксації деталей конструкції, які знаходяться у вологому або агресивному середовищі.
Кріплення не піддається корозії, не намагнічується і дуже добре переносить тривалий вплив низьких температур, а шестигранна форма дозволяє легко монтувати металовиріб за допомогою відповідного ключа.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т) з класом точності В. Вироби з такого матеріалу використовують у багатьох галузях промисловості та виробництва, наприклад, у суднобудуванні, машинобудуванні, а також будівництві будь-яких масштабів.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Розмір під ключ |
S |
55 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
61.3 |
|
Висота гайки |
m |
31 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
416.78 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 31 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 152,54 ₴




