Гайка М42 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М42 DIN 934 являють собою кріплення правильної шестигранної форми з внутрішньою різьбою великого або дрібного кроку, для надійної фіксації металовиробу. Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А2, також часто використовують аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т.
Оскільки вироби не піддаються корозії та практично не намагнічуються, їх часто встановлюють у вологому та агресивному середовищі. Застосовують їх у багатьох виробничих сферах, наприклад, у суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві. Основне призначення гайки – надійне скріплення деталей конструкції спільно з болтами та різьбовими шпильками свого типорозміру.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
65 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
71,3 |
|
Висота гайки |
m |
34 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
623,88 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 284,50 ₴




