Гайка М48 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранні гайки М48 DIN 934 виготовляють з нержавіючої сталі марки А2, також допускається виробництво з аналогів даного матеріалу – AISI 304, 12Х18Н10Т. Таке кріплення відрізняється високою стійкістю до корозії, а також практично не намагнічується. Елементи призначені для скріплення деталей конструкції спільно з болтами, гвинтами та різьбовими шпильками.
Використовують дані металовироби у багатьох галузях народного господарства, а також у побуті. Найчастіше їх застосовують у машинобудуванні, приладобудуванні, суднобудуванні, а також у будівництві. Виготовляють вироби шестигранної форми під відповідний ключ. Метричну різьбу наносять з внутрішньої сторони методом накатки. Вона може бути як з великим, так і з дрібним кроком.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
5 |
|
Розмір під ключ |
S |
75 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
82,6 |
|
Висота гайки |
m |
38 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
956,200 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 38 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 523,80 ₴




